Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya her geçen gün şirketler, firmalar ve bireyler için daha da önemli bir hale geliyor ve bu durum konuya ilişkin çeşitli tedbirlerin devreye sokulmasını gerekli kılıyor. Sektörünüzün rakiplerinden ne kadar kaliteli olursa olsun büyük bir reklam sahası olan sosyal medyada pasif durumda olmanız sizleri her zaman geriden getirecektir. Hal böyleyken firmaların veya şirketlerin Sosyal medya hesaplarını etkili kullanması şart oluyor. Akıllarda oluşan sorular olarak; peki ben sosyal medyamı nasıl kullanmalıyım? Sosyal medya hesaplarımı nasıl yönetmeliyim? ya da Sosyal medya hesaplarımı en etkili nasıl kullanmalıyım? gibi soruların cevapları aranmaya başlıyor firmalar ve şirketler

Sosyal medyanın aktif kullanımı için akıllarda oluşan soruların cevaplarını uzun süreli iş tecrübemize dayanarak Argüman Dijital kadrosu ile sonuca ulaştırıyoruz. Sektörünüzün daha işlevsel hale gelebilmesi için yeni bir iş sahası olan sosyal medyayı sizlerinde en aktif şekilde kullanabilmeniz için ‘’Sosyal medya yönetimi, Sosyal medya danışmanlığı, Sosyal medya reklam oluşturması, Sosyal medya tasarımı’’ başlıkları altında bu hizmeti en iyi şekilde yerine getirmek için hayal gücü yüksek, uzun yıllara dayanmış tecrübe ve iş ahlakımızla Argüman Dijital kadromuz ile çalışıyoruz.


Sosyal Medya Reklamcılığı

Türkiyede sosyal medya kullanımı her geçen gün artması sonucu büyük bir reklam sahası oluşturdu. Ve bir çok firmalar, şirketler sosyal medya mecralarını kullanmaya yöneldi. Türkiyede bütün iş sektörlerinin %98’i sosyal medya mecrasını reklam sahası olarak kullanmaktadır. Sosyal medyayı en iyi şekilde kullanan firmalar rakiplerine göre her yönden öndedir. Ucuz reklam sahası olan sosyal medya mecralarını nasıl yönetilmesiyle alakalı profesyonel destek şarttır. Burada uzun yılların tecrübeleriyle Argüman Dijital kadromuz devreye giriyor. Sizlerin aklınızda, hayalinizde oluşturmak istediğiniz sosyal medya reklamlarınızı en iyi sonucu almanızı sağlayacak şekilde oluşturuyoruz. İş sektörünüzün sosyal medya reklam alanına girmesini her seferinde ertelediniz. Peki neden ? Cevabı çok basit ‘’Ben nasıl sosyal medyada reklam veririm ‘’ sorusunun cevabını bulamadığınız için. Sosyal medya ile alakalı sorularınızın hepsini Argüman Dijital kadrosuyla iletişime geçip muhabbet eder gibi anlatmanız yeterli. Sosyal medya ile alakalı aklınızdaki tüm soruların cevapları için artık arkanıza yaslanıp gerisini işini laikiyle yapan Argüman Dijitale bırakın. 

Türkiyede Ne Kadar İnsan Sosyal Medya Reklamlarını Ciddiye Alıyor?

Yaklaşık 55 milyon insan aktif olarak sosyal medya kullanıcısı ve ortalama dört saat vakitlerini geçiyor insanlar burada. İnsanların 3 de ikisi sosyal medyada karşılaşmış olduğu reklam sayfalarına göz atıyor ve 3 de biri alışverişe olumlu bakıyor. Bu demek oluyor ki sosyal medya kullanan 55 milyon insanın yaklaşık 18 milyonu sosyal medyada görmüş olduğu reklam vasıtasıyla alışveriş yapıyor. Sahip olduğunuz iş sektörünüzün bu rakamları en iyi şekilde değerlendirmeniz için Argüman Dijital olarak en iyi şekilde yerine getiriyoruz. 


Konuşma Başlatın
Arguman Dijital
Hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?